PRONÁJEMPRONÁJEM

PRONÁJEM

Již řadu let jsou v komplexu budov Egon Schiele Art Centra dlouhodobě pronajaty apartmany a ateliery Ministerstvem kultury České republiky, Ministerstvem kultury Rakouska, odborem kultury Hornorakouské zemské vlády, Ministerstvem kultury Spolkové země Hesensko (Německo) a mezinárodním keramickým studiem z Maďarska; tyto jsou paralelně celoročně obsazeny.

Výše nájmu se řídí velikostí prostor, délkou nájmu a případnou čekací dobou ukončení renovace. Všechny nájemní prostory se nacházejí v komplexu budov E.S. Art Centra v centru města Český Krumlov, zapsaného na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, na břehu Vltavy.

Měsíční provozní náklady jsou dle dohody fakturovány čtyřikrát nebo jednou ročně dle skutečně obsazených měsíců.

Naprostou přednost mají dlouhodobé desetileté pronájmy. Pro kratší pobyty jsou zatím k dispozici apartmany VI a VII, ovšem pouze do nalezení dlouhodobých nájemců. Stejně tak je zatím možný krátkodobý (několikaměsíční) pronájem pouze obytného apartmánu spisovatelům či fotografům apod.
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Využíváme také cookies pro remarketing, které déle využívají reklamní a sociální sítě pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: